Gümüş İçerikli Uzun Süre Etkili Dezenfektan

Gümüş İçerikli Uzun Süre Etkili Dezenfektan


Gümüşün nano boyuta indirgenmesi onun ; bakteri, virüs, mantarlar üzerindeki yok etme ve uzun süre koruma aktivasyonunu yüksek derecede artırmaktadır. Nano gümüş parçacıkları; herhangi bir maddenin yüzeyini kapladığında çok güçlü antibakteriyel etki sağlar.

Ürünümüz; 80 ppm nano gümüş yoğunluğunda üretilmektedir. Yapılan testlerde gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakteriyel yok ettiği, etkinliğinin uzun süre (3 aydan 6 aya kadar) aktivasyon sağladığı raporlanmıştır.

İnsan sağlığına, hayvanlara, bitkilere (çok hücreli canlılara) zarar vermediği Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kabul edilmektedir ve doğa dostudur.

Gümüş İçerikli Uzun Süre Etkili Dezenfektan

Her türlü ortamı zararlı bakteri ve virüslerden arındırmak isteyenler için birbirinden etkili dezenfektan ürünleri bulunuyor. Bu ürünler arasında etkisini en kısa sürede göstererek virüs ve bakterileri anında ortamdan uzaklaştıran ürünler arasında gümüş içerikli uzun süre etkili dezenfektan ürünü bulunuyor. Ürün, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğu için güvenle kullanılmaktadır. Sağlığa herhangi bir şekilde zarar vermeyen ve alerjisi olanlara karşı alerjik yan etki yaratmayan bu ürün, ortamda bulunan zararlı bakterileri kısa sürede dezenfekte ederek yok etmektedir. Ayrıca doğa dostu olan bu ürünün çevreye herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Ürünün Kullanım Alanları

Gümüş yoğunluğu sayesinde etkisini kısa sürede gösteren gümüş içerikli uzun süreli etkili dezenfektan ürünü, 650 türe yakın bakteriyi yok ederek insanları zararlı mikroplardan korumaktadır. Ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için kullanım alanı oldukça geniştir. Ürün; • Havaalanları • Restaurant ve cafeler • Ofis • Spor salonu • Okul • Otomobil • Hastane ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Ürünün kullanım alanının geniş olması nedeniyle ürüne olan talep sayısı her geçen gün artmaktadır. Uzun Süreli Koruma Dezenfektan ürünleri arasında sıkça kullanılan ve etkisini uzun süre koruyarak zararlı bakteri ve virüslerin ortadan atılmasına yardımcı olan bu ürün sayesinde artık farklı bir dezenfektan ürününe ihtiyaç duyulmamaktadır. Ayrıca ürün fiyatı oldukça makul bir fiyattır. Her bütçeye uygun olmasından dolayı, gümüş içerikli uzun süre etkili dezenfektan ürünü en kullanışlı hijyen ürünleri arasında yer almaktadır. Böylece çevreye, insana, hayvanlara herhangi bir şekilde zarar vermeyerek ortamda bulunan mikropları anında giderek etkisini uzun süre koruyan bu ürün, sağlığına önem verenler için en ideal hijyen ürünlerindendir. Bu yüzden sizde sağlığınızı koruma altına almak istiyorsanız bu dezenfektan ürününü tercih edebilirsiniz.