Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme & Bakım Sütü / 500 ML


Gabchems Torpido Bakım Sütü, konsantre üründür. Aracın vinil, bakalit, deri ve plastik, yüzeylerini besler, yeniler ve doğal görüntüsünü kazandırır. Torpidonun yarı-mat doğal görünümlü olmasını sağlar. Uygulandığı yerde yapışkan bir görüntü vermez. Antistatik özelliğinden dolayı tozlanma yapmaz. Kurumaya karşı torpido ve plastik zeminleri korur. Torpidonun çatlamasına engel olur. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Tüm torpido tiplerine uygundur. Her su sertliğinde uygun formüle edilmiştir. Ayrıca araç lastiklerinde de kullanılabilir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2025
  

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML

Torpido ve vinil bölümünüzün sorunsuz şekilde temizlenebilmesi ve parlaklık oranının yüksek olması açısından bunun için uygun olan ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Bu evrede en doğru ve uygun olan ürünleri kullanırken aynı zamanda aracınızdaki mikroplarda da ölme olacağı için sağlık açısından bir sorun yaşama gibi durumunuz meydana gelemeyecektir. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML torpido ve vinil bölümlerinizin temizlenmesi sırasında sizlere en iyi şekilde imkan sağlanacaktır. Bu yüzden bir problem yaşama ihtimaliniz olmayacaktır.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML Çeşitleri

Aracınızın içerisinde en fazla dikkat çekmekte olan bölümlere baktığımız zaman torpido gibi bölümlerin çok fazla dikkat çekmekte olduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden torpidonuzun temiz olması her zaman aracınızın daha temiz olmasını sağlayacak faktörler arasındadır. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML ürün miktarı hem torpidonuzun hem de vinil bölümünüzün temizlenmesinde sizlere en iyi şekilde imkan sağlanacaktır. Ürün Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML çeşitleri ün miktarı bunun için fazlasıyla yeterli olduğu gibi aynı zamanda ürün kaliteli bir içeriğe sahip olduğundan dolayı sorun yaşamadan çok rahat bir şekilde kullanabilme imkanınız bulunacaktır.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML Fiyatı

Bazı yerlere baktığınız zaman torpido ve vinil temizleme gibi ürünlerin pahalı olduğunu görebilirsiniz. Fakat bu durum miktar ve markaya göre değişim göstermekte olan ürünlerin arasında yer almaktadır. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML fiyatı incelendiği evrede ürünün fiyatının uygun seviyede olduğunu görebilirsiniz. Ürünün fiyatı son derece uygun şekilde sunulmakta olduğu gibi aynı zamanda ürün için sizi zorlayacak bir bütçe ayırmanıza gerek kalmadan kullanabilme imkanınız mümkündür. Bu noktada torpido ve vinil temizlenmesi en iyi şekilde Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 500 ML ile gerçekleştirilebilir.