Gabcems Fırçasız Oto Yıkama WASH & GO / 25 KG


Gabchems Wash & Go Cilalı Fırçasız Oto Yıkama, her türlü araç yüzeyinde birikmiş yağ ve kirleri temizlemek amacıyla üretilmiş non-iyonik yapıda, nötral karakterli, yüksek kalitede fırçasız oto ürünüdür. Her türlü araç yüzeyinde ve boyalı metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Her türlü amatör yada profesyonel makinede kullanılır. Konsantre üründür, 1/100.


Ürün KoduGAB2008
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg

Aracınızı yıkayacağınız zaman metal kısma zarar vermeyecek temizlik ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle de fırçasız bir yıkama amaçlanıyor ise güçlü formüle sahip bir ürün tercih edilmelidir. Bunun için özel olarak geliştirilen Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg araç üzerinde tam bir temizlik sağladığı gibi koruma özelliği ile de yardımcı oluyor. Araç üzerinde çizik ve benzeri bir durum oluşturmaz. Bunun için güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Özel kutusunda 25 KG olarak sunulmakta olup fiyat açısından ise ekonomik olarak karşınıza çıkıyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg Çeşitleri

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg non iyonik yapıda nötral karakterli fırçasız bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Her türlü araç yüzeyinde kullanım sağlanabilir. İstenirse de boyalı metal üzerinde de tercih edilebilir. Özel bir temizlik yapmasının yanı sıra koruma özelliği ile de kullanıcısına yardımcı oluyor. Fırça ile yapılan temizlik aracın metal kısmının çizilmesine neden olabilir. Bu çizikler görsel anlamda sizi rahatsız eder ve araç üzerinde sürekli olarak kalır. Bunun için fırçasız bir temizliğin yapılması daha iyi sonucun alınmasına katkı sağlayacaktır. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg Çeşitleri kullanımı da oldukça pratiktir. Kullanım sağlanacak olan alana yeterli miktarda dökülmesi yeterli olacaktır. Daha sonra su ile durulama yaparak hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Düzenli kullanım için uygundur.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg Fiyatı

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg her türlü araç için kolayca kullanılabilir. Çizik ve benzeri bir durum oluşturmaz. Güçlü formülü metal aksan üzerindeki kire yoğun olarak bası uygular ve çözülmesini sağlar. Bunun için sizde güvenle kullanabilirsiniz. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 25 Kg Fiyatı ise sizler için uygun bütçeler ile alabileceğiniz seviyelerde tutulmaktadır.