Gabcems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 5 KG


Gabchems Wash & Go Cilalı Fırçasız Oto Yıkama, her türlü araç yüzeyinde birikmiş yağ ve kirleri temizlemek amacıyla üretilmiş non-iyonik yapıda, nötral karakterli, yüksek kalitede fırçasız oto ürünüdür. Her türlü araç yüzeyinde ve boyalı metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Her türlü amatör yada profesyonel makinede kullanılır. Konsantre üründür, 1/100.


Ürün KoduGAB2007
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 5 KG

Ekonomiden ve zamandan tasarruf yapılmasını sağlayan Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 5 KG birçok özellikleri sayesinde Türkiye genelinden tercih görüyor. Fırçasız olarak kullanılan kaliteli oto yıkama ürünü bu sayede oto yıkama firmasına başvurulmadan da kolayca kullanılabiliyor. Profesyonel oto bakım ürünleri listesinde bulunan fırçasız oto yıkama ürünü en kaliteli içeriğe sahiptir. Bu sayede kusursuz bir şekilde aracın dış yüzeyini temizliyor. Kaliteli fırçasız oto yıkama ürünü sayesinde kuş pisliği kalıntısı, kurumuş çamur kalıntısı gibi kirler daha etkin ve kısa sürede yok edilebilir. Ekonomik tasarıma sahip olan ürün bu sayede araç içerisinde de kolayca taşınabiliyor.

Fırçasız Oto Yıkama Ürünü Ne İşe Yarar?

Araçlarda günlük olarak en sık maruz kalınan olumsuz durumlardan biri de kuş pisliği, çamur kalıntısı gibi durumlardır. Bu durumda Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 5 KG üründen güvenle faydalanabilirsiniz. Türkiye kalite standartlarından üretilen kaliteli fırçasız oto yıkama ürünü aracınızın mükemmel bir görünüme sahip olmasını sağlar. Etkin içeriği sayesinde ve fırçasız olarak uygulanması sebebiyle aracınızın dış yüzeyinde çizilmeye neden olmaz. Bu sayede ürünü güvenle ve günlük olarak uygulayabilirsiniz.

Fırçasız Oto Yıkama Ürünü Kullanımında Özen Gösterilmesi Gerekenler Nelerdir?

2019 yılının en iyi oto yıkama ürünlerinden olan Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Wash & Go / 5 KG ürünün etkisinin azalmaması açısından özenli bir şekilde kullanılması tavsiye olunur. Fırçasız oto yıkama ürünü çocukların ulaşamayacağı alanda bulundurulmalıdır. Araç torpidosu yerine daha serin bir ortamda muhafaza edilebilir. Ayrıca tercihe göre ürün doğrudan oto yıkama atölyesi üzerinden de alanında uzman personel üzerinden de uygulanabilir. Fırçasız oto yıkama ürünü fırça ve diğer yardımcı aparatlar üzerinden kullanılmamalıdır. Aksi durumda araç yüzeyinde çizilmelerin meydana gelmesine yol açılabilir.