Gabcems Hızlı Cila / 25 KG


Gabchems Hızlı Cila; suda, aktifleşen waxlar ve polimerlere sahip benzersiz formülü ile uzun süren dayanıklı bir yüzey elde etmek için sudan boyalı yüzeye nüfuz eder. Aracınızı yıkayıp, ürünü püskürterek bir kaç dakika içerisinde uzun süren parlaklığı elde etmek için kurutmanız yeterlidir. Gabchems Hızlı Cila metalik ve cilalı yüzeyler dahil tüm boyalı yüzeyler için uygulanır. Konsantre üründür, ıslak uygulamada 1/4 - 1/10 arasında sulandırılabilir.


Ürün KoduGAB2011
  

GABCHEMS HIZLI CİLA / 25 KG

Aracınızın görünümünde bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Birçok kişinin bu noktada aracının parlak durmamasından yana şikayetçi olmaktadır. Fakat aracınızın daha parlak ve güzel bir görünüme sahip olabilmesi adına hızlı cila yapma yoluna gidebilirsiniz. İstediğiniz takdirde hızlı cila işlemlerinizi kendiniz de yerine getirebilmeniz mümkündür. Gabchems hızlı cila / 25 KG sizlere hızlı cila yapabilme imkanını sunmaktadır. Özellikle ürünün 25 KG olması sizlere uzun süreli şekilde kullanabilme imkanını verir ve aracınızda cila gerektiği zaman rahatlıkla kullanamaya devam edebilirsiniz.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 25 KG ÇEŞİTLERİ

Hızlı cila yaptıracağınız sırada özellikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara baktığınız ürününüzün üzerindeki kullanım talimatlarını takip etmeniz gerekir. Gabchems hızlı cila / 25 KG üzerine kullanım talimatı yer almaktadır. Bu kullanım talimatlarını takip ettiğiniz takdirde hızlı cila işlemlerinden daha kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Aynı zamanda cilanız en doğru şekilde olacağından dolayı aracınızın görünümü de gerçekten istediğiniz gibi olacaktır. Bu şekilde yapacağınız cila işlemlerinde bir sorun meydana gelmeyecektir. Kullanacağınız ürünün kaliteli olması da çok büyük bir öneme sahiptir. Gabchems hızlı cila / 25 KG çeşitleri ürün olarak tercih edeceğiniz en iyi hızlı cila ürünleri arasında yer almaktadır.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 25 KG FİYATI

Hızlı cila yaptıracağınız sırada özellikle fiyatlara bakarsınız. Ürünün makul ücretlere sahip olması çok önemlidir. Gabchems hızlı cila / 25 KG fiyatı bakımından son derece makul ücretlere sahip olduğu gibi aynı zamanda kullanmış olduğunuz sırada ürün miktarı incelenmesiyle beraber miktara göre ücretin son derece iyi seviyede olduğunu görebilirsiniz. Gabchems hızlı cila / 25 KG fiyatı hem makul hem de kaliteli olmasıyla beraber artık sizi memnun edecek ve kullanmış olduğunuz üründen maksimum seviyede memnun kalacaksınız.