Gabcems Hızlı Cila / 5 KG


Gabchems Hızlı Cila; suda, aktifleşen waxlar ve polimerlere sahip benzersiz formülü ile uzun süren dayanıklı bir yüzey elde etmek için sudan boyalı yüzeye nüfuz eder. Aracınızı yıkayıp, ürünü püskürterek bir kaç dakika içerisinde uzun süren parlaklığı elde etmek için kurutmanız yeterlidir. Gabchems Hızlı Cila metalik ve cilalı yüzeyler dahil tüm boyalı yüzeyler için uygulanır. Konsantre üründür, ıslak uygulamada 1/4 - 1/10 arasında sulandırılabilir.


Ürün KoduGAB2010
  

GABCHEMS HIZLI CİLA / 5 KG

Aracınızın daha parlak ve güzel durmasını istediğiniz takdirde bu noktada hızlı cila yapma veya yaptırma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Hızlı cila yapmanız ise hem maddi olarak daha karlı olmanızı sağlayabileceği gibi aynı zamanda zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Gabchems hızlı cila / 5 KG, hızlı cila yaptırılacağı sırada en fazla tercih edilmekte olan markalar arasında yer almaktadır. 5 KG ölçüsü ise sizlere uzun süre kullanabilme imkanını sağlamaktadır. Hızlı cilanızı bu şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 5 KG ÇEŞİTLERİ

Otomobilinizde bir sorun yaşamama ve her zaman otomobilinizin en iyi şekilde durabilmesi adına mutlaka en kaliteli hızlı cila ürünlerini kullanmanız gerekmektedir. Gabchems hızlı cila / 5 KG ise bu noktada en fazla tercih edilmekte olan seçenekler arasında yer almaktadır. Ürün miktarı bakımından da memnun edici seviyede yer almaktadır. Gabchems hızlı cila / 5 KG çeşitleri ürünü kullanacağınız noktada üzerinde yer almakta olan kullanma talimatını takip ederek kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamayı yanlış yapacağınız için uygulamadan tam olarak sonuç alamama ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu yüzden hızlı cilanızın üzerinde yer almakta olan kullanma talimatını detaylı bir şekilde takip etmeniz gerekir.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 5 KG FİYATI

Gabchems hızlı cila / 5 KG fiyatı hızlı cila yaptırmayı düşünen kişiler genellikle fiyatlarının ne seviyede olduğunu merak etmektedir. Hızlı cilayı kendiniz yapmanız daha makul ücretlerle işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Gabchems hızlı cila / 5 KG sizlere kendi cilanızı yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Fiyatlar bakımından incelenmiş olduğu noktada fiyatlarının son derece makul seviyede olduğunu görebilirsiniz. Fiyatlarının makul olması sizin bütçenize göre en uygun şekilde işlemlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Ürünü sipariş vermek istediğiniz zaman ise sitemiz üzerinden siparişlerinizi yerine getirebilir ve kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.