Gabcems Hızlı Cila / 500 ML


Gabchems Hızlı Cila; suda, aktifleşen waxlar ve polimerlere sahip benzersiz formülü ile uzun süren dayanıklı bir yüzey elde etmek için sudan boyalı yüzeye nüfuz eder. Aracınızı yıkayıp, ürünü püskürterek bir kaç dakika içerisinde uzun süren parlaklığı elde etmek için kurutmanız yeterlidir. Gabchems Hızlı Cila metalik ve cilalı yüzeyler dahil tüm boyalı yüzeyler için uygulanır. Konsantre üründür, ıslak uygulamada 1/4 - 1/10 arasında sulandırılabilir.


Ürün KoduGAB2009
  

GABCHEMS HIZLI CİLA / 500 ML

Otomobillerine değer veren kişiler birçok alanda otomobillerini nasıl daha iyi hale getireceklerini merak etmektedir. Cila ise aracınızın daha iyi durmasını sağlayacak faktörler arasında yer almaktadır. Hızlı cila sayesinde aracınız hem daha parlak duracak hem de daha iyi seviyeye gelecektir. Gabchems hızlı cila /500 ml ise sizlere kendi aracınıza kendi cilanızı yapabilme imkanı verirken aynı zamanda bu alanda kullanabileceğiniz en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Bu cila çeşidini kullanmanız hem sizlere paradan yana tasarruf edebilme imkanı sağlar hem de zamandan yana tasarruf edebilirsiniz.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 500 ML FİYATI

Hızlı cila yaptırmak isteyen kişiler genellikle cilayı alacakları sırada ürün fiyatı hakkında da bilgi sahibi olmak istemektedir. Gabchems hızlı cila /500 ml fiyatı incelenmiş olduğu noktada ürünün kalitesine göre fiyatlarının son derece makul olduğu görülmektedir. Gabchems hızlı cila /500 ml hızlı cila noktasında gerçekten kaliteli şekilde bir ürün sunuluyor olması aracınızın görünüm bakımından daha seviyede olmasını ve aracınızı kullandığınız evrede sizlere hiçbir sorun çıkarılmamasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ciladan beklemiş olduğunuz performans sizlere tam olarak sunulmaktadır.

GABCHEMS HIZLI CİLA / 500 ML ÇEŞİTLERİ

Hızlı cila yapmak için Gabchems hızlı cila /500 ml aldıkları zaman genellikle nasıl kullanmaları gerektiğini merak etmektedir. Hızlı cilanızın üzerinde nasıl kullanacağınıza dair sizlere detaylı bilgi verilmektedir. Bu şekilde cilanızı yaparken aynı zamanda en doğru şekilde yapabileceğiniz için tam olarak beklediğiniz sonucu alabilme imkanına sahip olursunuz. Gabchems hızlı cila /500 ml çeşitleri ürünü mutlaka üzerinde belirttiği miktarda ve belirttiği seviyede kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Cilanızı yapacağınız sırada aracınızın üzerinde herhangi bir leke veya çamur gibi şeyler olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Bu yüzden cila yapmadan önce aracınızı temizleyebilirsiniz.