Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü - Car Wash V2 / 25 KG


Gabchems V2 Fırçasız Oto Yıkama, güçlü fırçasız oto yıkama ürünüdür. Soğuk havalarda donma yapmaz, konsantre üründür, 1/60. Otomatik araç yıkama tünelleri, basınçlı tüpler, jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur. Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.


Ürün KoduGAB2003
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG

En iyi fiyata satılan Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG bu sayede birçok araç sürücüleri tarafından tercih ediliyor. Etkin içeriği sayesinde en kaliteli araç temizlik ürünü seçilen fırçasız oto yıkama köpüğü aracın derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Kolay bir kullanım olanağına sahip olan ürün araç bakım servisi haricinde de doğrudan araç sürücüsü tarafından da uygulanabiliyor. Şık ve oldukça hoş bir görünüme sahip olan fırçasız oto yıkama köpüğünde fırça ve benzeri türden aparatlar kullanılmıyor. Bu sayede sürücüler tarafından yüksek beğeni kazanıyor. Tüm araçlarda güvenle uygulanan fırçasız oto yıkama köpüğü var wash v2 ve 25 kilogramlık devasa bidon üzerinden satılıyor. Bu sayede araç sahipleri ekonomik bağlamda da tasarruf yapabiliyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG Çeşitleri

Lider Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG araç temizleme ürünü isminden de anlaşılacağı üzere fırçasız olarak uygulanan en gözde araç temizleme köpüğüdür. Türkiye Kalite Standartları üzerinden üretilen fırçasız oto yıkama köpüğü içeriğinde araca zarar verebilecek herhangi kimyasal maddeler yer almıyor. En kaliteli araç temizleme bileşenlerinden üretilen oto temizle köpüğü bu sayede ilk kullanımdan itibaren etkin bir biçimde nüfus ediyor. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG çeşitleri ile sizlerde oto yıkama köpüğü ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG Fiyatı

Beklentiler doğrultusunda üretilen Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG sıradan oto yıkama köpüklerinden oldukça farklıdır. Bu sayede kaliteli oto yıkama firmaları tarafından da tavsiye edilen ürün araç sürücüleri tarafından tam not alıyor. Fırçasız oto yıkama köpüğü araç yüzeyinde herhangi bir sorun yaşatmaz. Kullanım sırasında aynı zamanda geride etkili ince bir film tabakası da bıraktığından araç yüzeyinin güneş ışınlarından ve diğer etkenlerden korunmasını da sağlıyor. Ürün tüm araç modellerinde maksimum düzeyde parlaklık sağlıyor. Maksimum kaliteye sahip olduğundan uzun süreli olarak güvenle kullanılabilir. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2/25 KG fiyatı ise sizlere uygun bütçeler ile sağlanmaktadır.