Gabchems Nar Kokulu Fırçasız Oto Yıkama / 4 L


Araç üzerindeki kirleri kolaylıkla temizler. Boya, kauçuk, cam, vinil ve plastikler üzerinde güvenle kullanılabilir. Ph dengesiyle araç yüzeyini korur, kolay temizler, ve durulanır. Arabalar, kamyonlar, tekneler, uçak, mobil evler ve motosikletler de dahil olmak üzere tüm araçlar için uygundur. Hoş nar kokuludur. Çevre dostudur ve ağır kimyasallar içermez. Her türlü amatör yada profosyonel makinede kullanılır. Konsantre üründür, 1/128.


Ürün KoduGAB2012
  

GABCHEMS NAR KOKULU FIRÇASIZ OTO YIKAMA / 4 L

Otomobilinize tutkuyla bağlı olan biriyseniz otomobilinizin her zaman dikkat çekmesini istersiniz. Bu noktada otomobilinizin rengi her ne kadar önemli gibi görünüyor olursa olsun boyası her zaman dikkat çekecektir. Aracınızın temiz olması ise dikkat çekmesini sağlayan noktalar arasında yer alıyor. Bu noktada kolaylıkla temizleyebileceğiniz bir yöntem tercih edersiniz. Gabchems nar kokulu fırçasız oto yıkama / 4 L sizlere aracınızı kolaylıkla temizleyebilme imkanını sağladığı gibi aynı zamanda aracınızı temizlerken çok güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

GABCHEMS NAR KOKULU FIRÇASIZ OTO YIKAMA / 4 L ÇEŞİTLERİ

Otomobilin yıkanması sırasında fırça kullanımı aracınızın çizilmesine sebep olduğu gibi size ekstradan bir uğraşa da sebep olacaktır. Fırçasız bir şekilde otomobil yıkamak istediğiniz zaman bu noktada özel geliştirilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Gabchems nar kokulu fırçasız oto yıkama / 4 L sizlere fırça kullanmanıza gerek kalmadan çok kısa süre içerisinde aracınızı yıkama imkanı sağlamaktadır. Aracınızı bu şekilde yıkayacağınız zaman nar kokusu sayesinde etkileyici bir hava oluşmaktadır. Aynı zamanda Gabchems nar kokulu fırçasız oto yıkama / 4 L çeşitleri ürün miktarı bakımından da tatmin edici seviyede yer aldığı gibi kullandığınız süreç içerisinde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün bütün renk ve model araçlarla uyumlu olabilme imkanı da bulunmaktadır.

GABCHEMS NAR KOKULU FIRÇASIZ OTO YIKAMA / 4 L FİYATI

Otomobiliniz için bir şey alacağınız zaman ilk etapta miktarına ve ücretine bakabilirsiniz. Bu noktada tercihe edeceğiniz ürünün bütçenize uyup uymadığını merak edersiniz. Gabchems nar kokulu fırçasız oto yıkama / 4 L noktasında sizlere sunulan ürünün fiyatına baktığınız zaman ürünün fiyatının son derece makul seviyede olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda ürün Gabchems nar kokulu fırçasız oto yıkama / 4 L fiyatı bakımından kalitesine göre son derece uygun bir ürün konumundadır. Bu yüzden sorun çıkarmadığını ve rahatlıkla kullanılabildiğini görebilirsiniz. Aracınız da en iyi şekilde temizlenecektir.