Gapcemsn Fırçasız Oto Yıkama Red Light / 5 KG


Gabchems Red Light Fırçasız Oto Yıkama; kaliteli, kırmızı renk köpük üreten fırçasız oto yıkama sıvısıdır. Konsantre üründür, 1/60. NaOH temizleyici içerir. Her su sıcaklığında kullanılabilir. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Köpüğü kontrollüdür. Tüm araç ve boya tiplerine uygundur. Her su sertliğine uygun formüle edilmiştir. Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar. Otomatik araç yıkama tünellerinde, tüm köpük üreten makinelerde belirtilen ölçüler de rahatlıkla kullanılabilir.


Ürün KoduGAB2006
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Red Light /5 KG

2019 yılında da tüm şehirlerimizden yoğun olarak tercih edilen gabchems fırçasız oto yıkama red light/5 kg araç temizlik ürünü bu sayede zengin müşteri tabanına sahiptir. Profesyonel üretici firma tarafından daha uygun fiyatlardan satılan fırçasız oto yıkama ürünü bu sayede müşterilere ekonomik anlamda da avantaj sunuyor. Tüm araç çeşitlerinin dış yıkamasında kullanılan lider oto temizleme ürünü etkin içerikli olması sayesinde sıradan oto temizlik ürünlerine oranla daha hızlı bir şekilde nüfus ediyor. Günlük olarak da kullanılabilen profesyonel oto yıkama ürünü aracınızın kusursuz bir parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Fırçasız Oto Yıkama Red Light/5 KG Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Adından da anlaşılacağı gibi fırçasız olarak uygulanan ve bu sayede pratik kullanım sunan gabchems fırçasız oto yıkama red light/5 kg oto bakım ürünü aracın dış yıkamasında kullanılan en kaliteli araç temizleme ürünüdür. Ergonomik tasarıma sahip olmasının yanı sıra 5 kilogramlık bidondan satıldığından araç sahiplerinin beklentilerine hitap ediyor. Bu profesyonel oto temizleme ürünü sayesinde aracınızı ayrıca güneşin zararlı ışınlarından da koruyabilirsiniz. Kullanım sırasında ardından etkili ve ince tabakalı film şeridi de bırakan bu profesyonel oto temizleme ürünü bu sayede aracınızın tüm dış faktörlerden de korunmasını sağlıyor.

Fırçasız Oto Yıkama Red Light/5 KG Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Aracınızı maksimum düzeyde avantajlı bir şekilde yıkatmak istediğinizde gabchems fırçasız oto yıkama red light/5 kg ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Kokulu ve kokusuz olmak üzere toplamda 2 değişik versiyondan üretilen profesyonel oto temizlik ürünü klasik araç yıkama seçeneklerinden farklı olarak gerek zamandan ve gerekse de işçilikten tasarruf etmenizi sağlar. Kuş pisliği, sinek kalıntısı, çamur kuruntusu gibi olumsuz durumların kolayca giderilmesini sağlar. Bu sayede aracınızın kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlar.