Gapchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü - Car Wash V1 / 25 KG


Gabchems V1 Fırçasız Oto Yıkama, hassasiyet gerektirmeyen tır, branda ve kamyon kasalarında kullanılan güçlü fırçasız oto yıkama ürünüdür. Soğuk havalarda donma yapmaz, konsantre üründür, 1/60. Yoğun ve ağır kirli, hassasiyet oranı düşük araç temizliklerinde uygulanır. Otomatik araç yıkama tünelleri, basınçlı tüpler, jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur. Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.


Ürün KoduGAB2001
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V1/25 KG

Kaliteli Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V1/25 KG etkin içeriği sayesinde aracınızı maksimum düzeyde temizler. Kolay bir kullanıma sahip olan araç temizleme ürünü isminden de anlaşılacağı üzere fırçasız özelliğe sahiptir. Bu sayede pratik bir biçimde uygulayabilir ve birkaç dakika içerisinde etkin sonuçlar elde edebilirsiniz. Fırçasız oto yıkama köpüğünde fırça, aparat ve benzeri türden gereçler kullanılmadığından araç yüzeyinde herhangi bir probleme neden olmuyor. Çevre dostu olması sayesinde uygulanış süreci boyunca çevrede de herhangi bir olumsuzluğa neden olmuyor.

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğünün Avantajları

Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V1/25 KG yüksek kalitesi sayesinde araç yüzeyini çizmeden ve yıpratmadan pratik bir şekilde temizler. Ürün uluslar arası kalite standartlarından üretiliyor. Bu sayede üretici firma tarafından garanti kapsamında satışa sunuluyor. İkinci el tüm araçlara hitap eden profesyonel fırçasız oto yıkama köpüğü tamamen doğal ve en kaliteli içeriğe sahiptir. İçeriğinde herhangi zararlı kimyasal öğeler yer almıyor. Bu sayede ürünü aracınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 25 kilogramlık dev bidon üzerinden satışa sunulan fırçasız oto yıkama köpüğü etkin içeriği sayesinde birkaç dakika içerisinde köpürür. Yıkama sırasında arkasında bırakmış olduğu ince yapılı film katmanı sayesinde ise aracın güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmasını sağlıyor. Ürün aynı zamanda aracın diğer dış faktörlerden de korunmasına yardımcı oluyor.

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğünün Özellikleri

Araçlarda kusursuz bir parlaklık oluşmasını sağlayan Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V1/25 KG birçok eşsiz özelliklere sahip olduğundan Avrupa ülkelerinden de tercih ediliyor. Şık bir bidon üzerinden satışa sunulan araç bakım ve temizlik ürünü en iyi fiyat tarifesine sahiptir. Ürün günlük kullanıma son derece uygundur. Fırçasız olarak kullanılması sayesinde diğer araç bakım köpüklerine oranla daha pratik bir uygulanışa sahiptir.