Gapchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü - Car Wash V2 5 KG


Gabchems V2 Fırçasız Oto Yıkama, güçlü fırçasız oto yıkama ürünüdür. Soğuk havalarda donma yapmaz, konsantre üründür, 1/60. Otomatik araç yıkama tünelleri, basınçlı tüpler, jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur. Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.


Ürün KoduGAB2002
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG

Tüm araç modellerine uygun olarak üretilen Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde araç sahipleri tarafından yüksek beğeni elde ediyor. Fırçasız olarak uygulandığından son derece kolay bir kullanıma sahip olan profesyonel araç temizleme ürünü ergonomik dizaynı sayesinde de en çok tercih edilen araç temizlik ürünleri arasında bulunuyor. Türkiye genelinden satılan fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v2 5 kilogram ağırlığa sahiptir. Bu sayede ürünü aracınızda uzun dönemli olarak kullanabilir ve ekonomik yönden avantajlı olabilirsiniz.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG Çeşitleri

Birçok sebeplerden dolayı yoğun olarak tercih edilen gabschems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v2 5 kg araç temizlik ürünü garantili olarak etkin sonuçlar sunuyor. Satışa sunulmadan önce birçok defa test aşamasından geçen kaliteli araç bakım ürünü bu sayede pek çok araç yıkama köpüklerine göre daha yüksek kalite ve performansa sahiptir. Fırçasız oto yıkama köpüğü fırçasız olarak uygulanması sayesinde aracın yüzeyinde herhangi bir deformeye neden olmaz. Araç boyasında herhangi bir solgunluğa ve renk tonunda değişime sebep olmaz. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG çeşitleri kaliteli araç temizlik ürünü olan fırçasız oto yıkama köpüğü aynı zamanda aracın güneşin zararlı ışınlarından da korunmasını sağlıyor. Yıkama işlemi sırasında arkasında bıraktığı ince film katmanı sayesinde aracın toz, kir ve benzeri türden dış etkenlerden korunmasını sağlıyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG Fiyatı

Ekonomik fiyat listesine sahip olan gabschems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v2 5 kg araç bakım Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V2 5 KG fiyatı tarifesi firmadan firmaya değişiyor. Bu bakımdan en uygun ve kargo ücretsiz fiyat tarifesi firmadan ürün satın alınabilir. Rahatsız edici kokuya sahip olmayan lider araç yıkama köpüğü ayrıca çevre dostudur.