Gapchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü - Car Wash V6 / 25 KG


Gabchems V6 Fırçasız Oto Yıkama; en zorlu leke ve kirlerde dahi mükemmel sonuçlar veren güçlü fırçasız oto yıkama ürünüdür. Soğuk havalarda donma yapmaz, konsantre üründür, 1/60. Otomatik araç yıkama tünelleri, basınçlı tüpler, jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur.Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.


Ürün KoduGAB2005
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 25

En büyük ebada sahip olan gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/25 kg bu sayede pek çok araç sahibi tarafından tercih ediliyor. Devasa büyüklüğe sahip olan profesyonel araç temizleme ürünü aynı zamanda araç temizleme firmaları tarafından da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. En uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesine sahip olan fırçasız oto yıkama köpüğü bu sayede müşterilerin ekonomik yönden de tasarruf etmesini sağlıyor. Ürün 25 kilogramlık devasa kullanım potansiyeline sahip olduğundan uzun dönemli olarak güvenle kullanılabilir. Garanti dâhilinde satılan fırçasız oto yıkama köpüğü bu sayede kullanıcılar tarafından tavsiye ediliyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 25 Çeşitleri

En kaliteli oto bakım ürünü olan gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/25 kg Çeşitleri daha düşük fiyat listesinden satılan oto bakım ve temizlik ürünün aracın toz, kirlerden derinlemesine temizlenmesinde tercih ediliyor. En kaliteli içeriğe sahip olan profesyonel oto yıkama köpüğü aracın dış alanlarında uygulanır. Ürün isminden de anlaşılacağı üzere fırçasız olarak uygulanır. Bu sayede fırçalı oto yıkama köpüğüne oranla daha pratik bir kullanım tarzına sahiptir. Fırçasız oto yıkama köpüğü aracın tüm dış etkenlerden korunmasında da rol üstlenir. Kullanım sırası sırasında ardında etkili ve ince tabakalı bir film şeridi de bıraktığından aracın dış kısımlarının güneşten korunmasına destek oluyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 25 Fiyatı

Beklentilerinize hitap eden gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/25 kg sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde dünyaca ünlü oto bakım firmaları tarafından da tercih ediliyor. Parfümlü ve parfümsüz olarak üretilen kaliteli oto yıkama köpüğü bu sayede aracınızda muhteşem bir koku meydana gelmesini sağlar. Kaliteli oto yıkama köpüğü şehir içi ve şehirlerarası araç kullanımlarında uygulanabilir. Dolaysıyla ürün günlük kullanıma uygundur.