Gapchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü - Car Wash V6 / 5 KG


Gabchems V6 Fırçasız Oto Yıkama; en zorlu leke ve kirlerde dahi mükemmel sonuçlar veren güçlü fırçasız oto yıkama ürünüdür. Soğuk havalarda donma yapmaz, konsantre üründür, 1/60. Otomatik araç yıkama tünelleri, basınçlı tüpler, jetonlu köpük makinaları ve dozajlı yıkama makinaları ile uyumludur.Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.


Ürün KoduGAB2004
  

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 5 KG

2019 yılında da tüm illerden yoğun olarak tercih edilen gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/5 kg araç temizlik ürünü bu sayede geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. İsminden de anlaşılacağı üzere fırçasız olarak kullanılan ürün bu sayede sürücüler tarafından beğeni kazanıyor. Etkin bir içeriğe sahip olan araç temizleme köpüğü saniyeler içerisinde etkisini gösteriyor. Aracın derinlemesine temizlenmesini sağlayan fırçasız oto yıkama köpüğü 2018 yılına oranla 2019 yılında daha ucuz fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu özelliği ile sürücülerin daha düşük bir ödeme yapması söz konusu oluyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 5 KG Çeşitleri

Parfümlü ve parfümsüz olarak üretilen gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/ 5kg araç temizlik ürünü sıradan oto yıkama köpüklerinden farklı olarak daha erken sürede etkili oluyor. Bu sayede sürücülerin zaman bakımından da tasarruf yapmasını sağlıyor. Günlük kullanım için ideal olan kaliteli oto yıkama köpüğü tüm araç modellerinin dış yıkamasında tercih ediliyor. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 5 KG çeşitleri süngersiz ve fırçasız olarak uygulandığından araç sürücüleri tarafından da zahmetsiz bir şekilde uygulanabiliyor. Mükemmel temizlik ve parlaklık sağlayan oto yıkama köpüğü özellikle parfümlü türünden satın alındığında araçta hoş bir koku oluşmasını da sağlıyor.

Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 5 KG Fiyatı

Profesyonel araç temizlik ürünü olan gabchems fırçasız oto yıkama köpüğü-car wash v6/ 5kg araç sürücüleri açısından birçok avantajlar da sağlıyor. Sıradan oto yıkama fırçalı köpüklerinden farklı olarak araç yüzeyinde herhangi bir zarara sebep olmuyor. Bu sayede bu kaliteli araç bakım ürünü artık birçok oto yıkama işletmeleri tarafından da tercih görüyor. Fırçalı oto yıkama köpük sistemlerinden farklı olarak daha etkin olması sayesinde araçta kusursuz bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştiriyor. Gabchems Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü-Car Wash V6/ 5 KG fiyatı ise uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır.