Gabchems Jant Temizlik, her türlü çelik alaşımlı jantlarda kullanılabilir. Fren balata tozları, yağ lekeleri ve yol atıklarının temizlenmesinde etkin rol oynar. Jantları, ilk günkü görünümüne kavuşturur. Jantların parlamasını sağlar. Kirlenmeye karşı koruma sağlar. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2030
  

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 5 KG

Aracınızın dış görünüş evresinde sizleri yansıtabilmesini ve her zaman güzel görünmesini istediğiniz zamanlarda aracınıza daha fazla şıklık katabilmek için jantlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her aracın jantları görsel olarak ve kalite anlamlarında farklı seçeneklere sahiptir. Jantlarınızın temizlikleri noktasında en doğru temizleyiciyi kullanmanız ciddi bir öneme sahip konumdadır. Gabchems jant temizlik 5 KG sizlere araçlarınızın jantlarını en iyi şekilde temizleyebilme ve jantlarınızın duruşu noktasında her zaman dikkat çekici şekilde durmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra jantlarınızın parlak olmasını sağlar ve her zaman bakımlı olacaktır.

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 5 KG ÇEŞİTLERİ

Araçlarınızın jant bölümleri dış etkenlere en yüksek seviyede maruz kalmakta olan parçaların arasında yer almaktadır. Bunun en büyük sebebi ise; çevrenizdeki ağır şartlardan ilk evrede lastiklerin ve jantların etkileniyor olmasıdır. Jantların böyle bir durumda olması bakımlarının her zaman düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir. Gabchems jant temizlik 5 KG sizlere jantlarınızın bakımını yapması evresinde sizlere en büyük desteği vermektedir. Jantlarınızın bu şekilde temizlenmesi aracınızın değerini artıran ve aracınızın jantlarını daha uzun süre kullanmanızı sağlamakta olan faktörlerin arasında yer almaktadır. Araç jantları bu şekilde sorunsuz olarak temizlenebilmektedir. Gabchems jant temizlik 5 KG çeşitleri miktarı ise jantları temizleme adına uzun süre kullanabilmenizi sağlar.

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 5 KG FİYATI

Jant temizliğinin tam olarak yapılabilmesi ve ürünlerin rahatlıkla kullanılabilmesi adına her zaman kaliteli ürünleri tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Gabchems jant temizlik 5 KG ürünü bu noktada en fazla tercih edilmekte olan ürünlerin arasında yer almaktadır. Ürünlerin kullanılması sırasında gerçekten kaliteli bir ürün olması sizlere uzun süre kullanmanızı sağlar. Gabchems jant temizlik 5 KG fiyatı ise son derece makul bir seviyede yer almakta olduğu için her zaman kullanabilmeniz mümkündür.