Gapchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 500 ML


Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, balata, fren ve yüzeye yapışmış demir tozlarını derinlemesine temizleyen, aynı zamanda yüzeye zarar vermeyen bir üründür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, asit gibi sert kimyasalların yerini alacak şekilde, yüzeye yapışmış parçacıkları güvenli bir şekilde çözüp eritecektir. Araç boya yüzeyi üzerine yapışmış ve kil bar kullanarak temizlenmeyen demir tozlarına karşı etkilidir. Jantlardaki ve yüzeydeki pas lekelerine karşı etkilidir, boya kalıntılarını çözer. Ph = 7 nötr dür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, biyolojik olarak parçalanabilir. Çevreye ve kullanıcıya dost güvenli bir üründür.


Ürün KoduGAB2035
  

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 500 ML

Jantlarınızın ve lastiklerinizin her zaman temiz olması için özel olarak üretilmiş olan temizleme ürünlerini kullanmanız gerekmektedir. Bu evrede tercih edeceğiniz temizleme ürünleri arasında yer alan bazı ürünler diğerlerine göre daha fazla dikkat çekebilmektedir. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 500 ml jantlarınızın ve lastiklerinizin özel olarak temizlenebilmesi için çok büyük bir önem arz etmektedir. Jantlarınızın ve ürünlerin temizlenebilmesi sırasında bu şekilde rahatlıkla temizleyebileceğiniz gibi her zaman parlak bir görünüm olabilmektedir.

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 500 ML Çeşitleri

Jantlarınız ve lastikleriniz dış etkenlere çok fazla maruz kalabilmektedir. Özellikle yolda gittiğiniz noktada toz, çamur gibi etkenler zarar verebilmektedir. Jant ve lastiklerinizin en iyi şekilde temizlenebilmesi adına özel olarak yapılmış olan temizleyicileri kullanmanız gerekmektedir. Bu şekilde hem lastikleriniz hem de jantlarınız rahatlıkla temizlenebilmektedir. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 500 ml ürün miktarı olarak da sizin jant ve lastiklerinizin en iyi şekilde temizlenmesini sağladığı gibi ürün kaliteli içeriğe sahip olduğu için herhangi bir sorun yaşatmadan sizlere kullanabilme imkanınız bulunabilmektedir. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 500 ml çeşitleri sizlere bu konuda sorunsuz bir şekilde yardımcı olacaktır.

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 500 ML Fiyatı

Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 500 ml fiyatı Jantlarınızı ve lastiklerinizi temizletme noktasında tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatlarına dikkat edersiniz. Bu evrede her ürünün özelliklerine göre ve miktarına göre fiyatları değişim gösterebilmektedir. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 500 ml hem jantlarınızın hem de lastiklerinizin demir tozu ile temizlenmesi noktasında sizlere çok iyi destek sağlamaktadır. Ürünün kullanılması sırasında ürün son derece kaliteli şekilde kullanılabildiği gibi aynı zamanda jant ve lastiklerinizde sizlere hiçbir sorun çıkarılmayacaktır. Ürünün içeriğindeki demir tozu ise temizliğin yüksek seviyede yapılmasını sağlarken ek olarak aracınıza da bir zarar vermeyecektir.