Gabchems Lastik Parlatıcı, araç lastiklerini temizler, uzun süreli kalıcı parlaklık sağlar. Paspas, kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçaları olmak üzere, aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kullanılabilir. Uygulanan yüzeyin toz tutma ve kirlenme süresini geciktirir. Anti Statik özelliklidir. Lastikleri kurumaya karşı korur. Lastiklere ıslak, siyah, parlak ve koyu bir görüntü verir. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2033
  

GABCHEMS LASTİK PARLATICI / 5 KG

Lastiklerinizin her zaman temiz ve parlak durmasını istiyor olabilirsiniz. Bu noktada kullanabileceğiniz ürünler son derece büyük bir önem arz etmektedir. Ürünleri kullanmanız için kaliteli temizleyiciler ve lastik parlatıcıları tercih etmeniz gerekmektedir. Gabchems Lastik Parlatıcı / 5 KG noktasında sizlere sunulan en iyi lastik parlatıcıları arasında yer almaktadır. Ürünün lastik parlatıcısı noktasında sizlere son derece kaliteli bir şekilde temizleyebilme imkanı vermesi ürünlerinizi rahatlıkla kullanabilmenizde yardımcı olmaktadır. Gabchems markası lastik parlatıcılar arasında tercih edilmekte olan en kaliteli ve profesyonel ürünlerin arasında yer alıyor.

GABCHEMS LASTİK PARLATICI / 5 KG ÇEŞİTLERİ

Lastik parlatıcısı seçeceğiniz sırada sizlere sunulan ürünler içerisinden en iyilerini seçmeye ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünlerin bu kadar kaliteli olması ve sorunsuz şekilde kullanmanız sizlere ciddi avantaj sağlayacaktır. Yalnız doğru ürün seçimi yapmanız çok büyük önem arz eder. Gabchems Lastik Parlatıcı / 5 KG ürün miktarı bakımından sizi tatmin edici seviyede olacaktır. Ürünün sizlere bu şekilde sunuluyor olması rahatlıkla kullanmanıza katkı sağlayan faktörler arasında bulunmaktadır. Gabchems kullanıldığı sırada her Gabchems Lastik Parlatıcı / 5 KG çeşitleri en iyi şekilde sunmakta olduğu için her alanda çok rahat bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olursunuz.

GABCHEMS LASTİK PARLATICI / 5 KG FİYATI

Gabchems Lastik Parlatıcı / 5 KG arasında bir seçim yapacağınız sırada her zaman bütçenizi zorlamayacak ama kaliteli ürünleri tercih etme yoluna gitmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Bir ürün tercihi yapacağınız evrede lastiklerinizin parlak ve temiz durmasını sağlayacaktır. Gabchems Lastik Parlatıcı / 5 KG fiyatı bakımından son derece makul şekildedir. Ürünün makul olması ve kullanıldığı sırada rahatlıkla kullanılıyor olması sizlere her alanda avantaj sağlayacaktır. Ürününüzü kullanma talimatlarını da takip ederek kullanmaya dikkat etmeniz gerekir. Gabchems her zaman sizlere lastik parlatıcısı sırasında sorunsuz hizmet verir.