Gabchems Motor Temizleyici / 5 KG


Gabchems Motor Temizleyici, aracın motor ve plastik aksamına zarar vermeden, yağı kiri temizler. Ayrıca özel bileşenleri sayesinde motorun yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Uygulamada yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2014
  

GABCHEMS MOTOR TEMİZLEYİCİ / 5 KG

Motorunuzun daha uzun ömürlü şekilde kullanılabilmesi ve kullandığınız evrede herhangi bir sorun yaşamama adına mutlaka düzenli bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz. Bu şekilde motorlarınızdan alabileceğiniz verim de maksimum seviyeye çıkacaktır. Gabchems motor temizleyici / 5 KG sizlere araçlarınızın motorlarını temizleyeceğiniz sırada sorunsuz şekilde temizlemenize yardımcı olurken motorunuzdan alabileceğiniz verimin de maksimum seviyeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Gabchems her zaman en kaliteli ve sorunsuz şekilde hizmet vermekte olan markalar arasındadır ve kaliteli şekilde içerik sunmaktadır.

GABCHEMS MOTOR TEMİZLEYİCİ / 5 KG ÇEŞİTLERİ

Motor temizleme işlemini kendiniz yapabilme imkanına da sahip olursunuz. Aracınızın motorunu temizleyeceğiniz zaman sizlere sunulan ürünler arasından motor temizleme için en kaliteli ve sorunsuz ürünü tercih etmeye dikkat etmeniz gerekir. Gabchems motor temizleyici / 5 KG aracınızın motorunun temizlenmesi sırasında sizlere sorunsuz şekilde temizleme imkanı vermektedir. Aracınızın motoru her zaman temiz olması için kaliteli bir ürün kullanmanız gerekir. Gabchems motor temizleyici / 5 KG çeşitleri çeşitleri ise ülkemizde yer alan en kaliteli ve kullanışlı ürünler içerisinde yer alıyor. Ürün miktarı ise 5 KG olduğu için uzun süreli olarak kullanılabilecek ürünlerin arasında yer almaktadır. Bu yüzden sorunsuz bir şekilde kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

GABCHEMS MOTOR TEMİZLEYİCİ / 5 KG FİYATI

Motor temizleyici alacağınız sırada Gabchems motor temizleyici / 5 KG fiyatlarının ne kadar olduğunu ve hangi ürünü tercih etmeniz gerektiği noktasında soru işaretleri yaşayabilirsiniz. Motor temizleyici kullanmak isteyen kişiler kendilerine sunulan ürünler içerisinden her zaman en iyi ürünleri seçmek isterler. Gabchems motor temizleyici / 5 KG fiyatı son derece uygun fiyatlı olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla tercih edebilme imkanınız bulunmaktadır. Bu ürünü kullanacağınız sırada rahatlıkla kullanma imkanınız bulunduğu için ürünün fiyatından dolayı bütçenizde de zorlanma gibi bir durum olmayacaktır.