Gabchems Eko Seramik Kaplama


Gabchems Seramik Kaplama ile uzun süreli koruma. En yüksek içeriğe sahip tescilli silikon kullanılmıştır. Ürünün Uluslararası yetkili labaratuvarlardan 9H sertlik raporu bulunmaktadır. Araç yüzeyinde parlak, sert ve pürüzsüz bir koruma sağlar. 3 Boyutlu parlaklık, derin ve ıslak görünüm verir. Ürünün Ph 1-14 Arası Alkali ve Asit direnci vardır. Araç kaportasına korozyon ve oksidasyon direnci sağlar. Çizilmeye, aşınmaya,donmaya, kuş pisliğine, UV ışınlarna, asit yağmurlarına, güneş ışığına, paslanmaya, yollara dökülen kimyasallara ve küçük çizik yaratıcı darbelere karşı uzun süreli koruma sağlar. Nano-Size ölçüde araç boya yüzeyine nüfuz eder. Araçlara su itme özelliği kazandırır. Boyanın güçlenmesini sağlar. Araç boyasına parlaklıklığını arttırır. Aracın geç kirlenmesini ve kolay temizlenmesini sağlar.


Ürün KoduGAB2050
  

GABCHEMS EKO SERAMİK KAPLAMA

Seramik kaplama sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Özellikle aracınızın her zaman yeni görünmesini istiyorsanız bu noktada profesyonel bir şekilde seramik kaplama işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Seramik kaplama evresinde tercih edeceğiniz ürün ve markalar çok büyük önem arz ederler. Gabchems eko seramik kaplama ise en fazla tercih edilen ürünlerin arasında yer alıyor. Ürünün hem kaliteli olması hem de kolay bir şekilde uygulanabilme imkanı vermesi insanların otomobillerinde kullanacakları sırada rahatlıkla kullanabilme imkanı vermektedir. Ürün seramik kaplama sırasında en fazla tercih edilen ürünlerin içerisinde yer almaktadır.

GABCHEMS EKO SERAMİK KAPLAMA FİYATI

Seramik kaplama yaptıracağınız sırada her zaman ekonomik açıdan sizi yormayacak seviyede yaptırma yoluna gitmek istersiniz. Bu noktada sizlere ekonomik açıdan çok fazla yormayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Gabchems eko seramik kaplama ürünleri ekonomik açıdan makul miktarlarda yer alacağı için hem rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür hem de kullandığınız sırada sizlere sorun yaşatmayan bir ürün konumundadır. Gambchems ürünleri bakımından genel anlamda kullanıcılarını memnun eden bir üründür. Ürün miktarı ise sizlere kaplamanızı yapacak seviyede sunulur. Gabchems eko seramik kaplama fiyatı ise ekonomik açıdan sizin bütçeniz için son derece makul seviyelerdedir.

GABCHEMS EKO SERAMİK KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

Aracınızın boyası zaman içerisinde deforme olabilmektedir. Bu evrede aracınızı boyatmanız değerini düşüreceği için mutlaka boyanızın korunması için işlem yapma yoluna gitmeniz gerekir. Gabchems eko seramik kaplama sırasında ise aracınızın boyası korunacağı için aracınızın değeri de artacaktır. Seramik kaplama işlemleri sonrasında aracınızın boyası ilk gün gibi korunacaktır. Aynı zamanda yağmurlu olan havalarda su ve çamur gibi aracınıza zarar veren şeyler minimum seviyede tutulur. Seramik kaplamanın en büyük özelliklerinden birisi ise; aracın parlaklığının en üst seviyede tutulmasıdır. Gabchems eko seramik kaplama çeşitleri ek olarak yüzeysel çiziklerden de korunur.