Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi


Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi, karbüratör dahili ve harici temiziği için özel solvent karışımlarından imal edilmiş çok etkili bir spreydir. Aynı zamanda emiş kapakları, rölanti ventilleri, gaz kelebeği, distribütör gibi ağır yağ ve kürleşmiş karbon birikintilerinin temizlenmesinde kullanılır. Tüm araçlardaki karbüratör ve enjektörlerde meydana gelen karbonlaşmış yağ atıklarını kolaylıkla temizler. Oksijen sensörü ve katalitik konvektöre zarar vermez. Malzemenin nispi yağlayıcı özelliği olduğundan temizlenmiş hareketli parçaların daha iyi çalışmasını sağlar. Temizleyici olarak sanayi, montaj ve servis bakım çalışmalarında yağ ve benzin artıklarının giderilmesinde büyük kolaylık sağlar. Otomobillerde, teknelerde, uçak motorlarında güvenle kullanılabilir.


Ürün KoduGAB2064
  

Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi

İçeriğinde yer alan özel formül sayesinde etkili bir temizlik imkanı sunan Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi özel tasarımı ile 500 ML olarak sunuluyor. Özel solvent karışımlarından elde edilmiş olması temizliğin daha kalıcı olmasına olanak sağlıyor. Motor üzerinde bulunan karbon birikintilerinin temizlenmesi için kullanılan ürün fiyat açısından da oldukça makul seviyelerde size sunuluyor. Güvenilir bir temizlik sağlamasının yanı sıra koruma özelliği ile de kullanılan alanda profesyonel bir sonuç alınmasına imkan tanıyor. Araçlarda kullanıma bağlı olarak karbüratör ve enjektörlerde belirli bir zaman sonra yağlanma oluşabiliyor. Buda ilgili parçaların çalışmasını olumsuz etkiliyor. Temizliklerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılması da bu açıdan önem taşıyor. Bunun için geliştirilmiş olan sprey size en iyi verimi almanıza yardımcı olacaktır.

Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi Çeşitleri

Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi çeşitleri montaj ve bakım esnasında da en çok kullanılan ürünlerin içerisinde yer alıyor. Kullanıldığı alana herhangi bir şekilde zarar vermez. Ayrıca uzun bir süre kullanıldığı alanın temiz olmasına olanak sağlayarak tam bir koruma kalkanı oluşturur. Hareketli parçaların daha iyi bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. • Emiş kapakları • Rölanti ventilleri • Gaz kelebeği • Otomobillerde • Teknelerde • Uçak motorlarında Tam bir koruma ve temizlik imkanı sağlar. Bunun için sizde güvenle tercih edebilir ve bu özel formülün içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi Fiyatı

Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi Motor üzerindeki bulunan parçaların temizliği sonrası parçalar daha işlevsel olarak çalışır. Buda aracın hareket ve kabiliyet gücünün artmasına yardımcı olur. Özellikle de bakım sırasında yapılacak olan temizlik sayesinde aracınızın bu temizlik sayesinde performansı da pozitif oranda etki görecektir. 500 ML olarak sunulan bu ürün yeni nesil formülü ile işlerinizi kolaylaştıracak ve etkili bir sunum sağlayacaktır. Gabchems Enjektör Temizleme Spreyi fiyatı ile de sizlere uygun bir şekilde sunulmaktadır.