Gabchems Fren Balata ve Parça Temizleme


Gabchems Fren Balata ve Parça Temizleme, fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler. Temiz tutma özelliğini arttırır. Özel formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres, katran ve diğer yağların fazla efor sarfetmeden temizlenmesi sağlar. Ambalajı 180° baş aşağı çevirerek de kullanabilirsiniz.


Ürün KoduGAB2055
  

Gabchems Fren Balata Ve Parça Temizleme

Otomobillerinin değerini bilenler ve otomobillerinin temiizliğini yaptırarak güvenle yolculuk yapmak isteyenler için kaliteli temizleme ürünleri bulunuyor. Servis bakım ürünleri arasında yer alan Gabchems Fren Balata Ve Parça Temizleme spreyi sayesinde artık aracınızın bakımını kolay bir şekilde yaparak güvenle yolculuk edebilirsiniz. Sprey, araçta bulunan birçok mekanizmanın temiz kalmasına yardımcı olmaktadır. Özel olarak geliştirilen ve içeriğinde bulunan özel formüller sayesinde temizlenmek istenen yerlerdeki toz ve lekeler anında yok edilmektedir. Bu yüzden fren, balata veya diğer parçaların temizliği konusunda kullanılan bu sprey en güvenilir temizleme ürünleri arasında yer almaktadır.

Ürünün Kullanım Alanları

Araçların temizliği konusunda oldukça ideal bir hijyen ürünü olan spreyin birçok kullanım alanı mevcuttur. Özellikle çevreye ve kullanıcısına herhangi bir şekilde zarar vermeyen sprey sayesinde artık araç temizleme işleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Gabchems Fren Balata Ve Parça Temizleme ürünün kullanıldığı alanlar; • Balatalar • Kampanalar • Mengeneler • Debriyaj parçaları • Fren sistemleri gibi alanlardır. Etkisini kısa sürede göstererek parçaların üzerinde biriken lekelerin yok olmasına yardımcı olan bu sprey, diğer temizlik ürünlerine göre hızlı temizlik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca ürün fiyatı diğer ürünlere göre en ideal fiyat olarak belirlenmiştir. Bu yüzden araç parçalarının temizliğini yapmak isteyenler zaman kaybetmeden bu ürünü satın alarak temizlik işlerini yapmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Temizlik

Araç parçalarında oluşan yağ ve katranları gidermek zorlu bir iştir. Bu yüzden araç sahipleri Gabchems Fren Balata Ve Parça Temizleme spreyini tercih ederek parçalar üzerinde oluşan yağ ve katranları kolay bir şekilde temizlemektedir. Hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti sayesinde araç sahipleri hem kalıcı olan toz ve lekeleri yok etmekte hem de yolculuklarını güvenle yapmaktadırlar.