Gabchems Lastik Tamir Kiti


Gabchems Lastik Tamir Kiti, yüksek oranda kaliteli etken madde içerir ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir lastik tamir ürünüdür. Otomobil , motosiklet, minibüs, panelvan ve hafif ticari araçlar için kullanıma uygundur. Patlamış lastiğinizi değiştirmeden, lastiği yerinden sökmeden, kolayca tamir etme imkanı sağlar. Lastiği içerden yamayarak tamir eder, lastiğe zarar vermez.


Ürün KoduGAB2063
  

Gabchems Lastik Tamir Kiti

Ulaşım açısından otomobiller büyük verim sağlayarak zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Otomobil kullandığınızda lastiklerinizin bakımına özen göstermeniz gerekir. Kaliteli bir lastik modeli yolda daha rahat bir tutuş imkanı sağlayacaktır. Ayrıca lastiğinizde herhangi bir sorun oluştuğunda yamanın en iyi şekilde yapılması gerekir. Bu işlem için özel olarak üretilmiş olan Gabchems Lastik Tamir Kiti 300 ML olarak sunulmaktadır. İçeriğinde yer alan etken madde en yeni nesil formül ile üretilmiştir. Buda lastiğin daha iyi bir şekilde kapatılmasına olanak sağlıyor. İçeriğindeki etken madde lastiğinize kesinlikle zarar vermez ve tam bir koruma sağlar. Bu sayede yolunuza güvenilir bir şekilde devam edebilirsiniz.

Gabchems Lastik Tamir Kiti Kullanım Alanları Nelerdir

Gabchems Lastik Tamir Kiti tüm lastik modellerinde güvenle kullanılabilir. Ayrıca; • Otomobil • Motosiklet • Minibüs • Panelvan • Hafif ticari araçlar Gibi ulaşımı kolaylaştıran tüm modellerde profesyonel bir sonucun alınmasına olanak sağlar. Lastiğin içeriden yama oluşmasına yardımcı olur. Bu sayede zamandan tasarruf sağlamanıza olanak sağlar. Zaman kaybını da önleyen Gabchems Lastik Tamir Kiti fiyat açısından da oldukça ekonomik olarak karşınıza çıkıyor. Sizde tercih ederek profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Gabchems Lastik Tamir Kiti Nasıl Kullanılır?

Gabchems Lastik Tamir Kiti kullanmak istediğinizde lastiği değiştirmenize gerek kalmaz. Lastiğin patladığı noktaya doğru ürünü uygulamanız yeterli olacaktır. Uygulama sonrası kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır. İçeriğinde yer alan etken madde oldukça güçlüdür. Patlamış olan kısmı kaliteli bir şekilde doldurur ve güvenle seyahatinize devam etmenize olanak sağlar. Bunun için sizde profesyonel bir verim için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Özel boyutu sayesinde yer kaplamaz ve buda etkili bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Arabanızda bagaj kısmında güvenilir bir şekilde taşıyabilir ve gerekli olduğunda hemen kullanabilirsiniz.