Gabchems Motor içi Temizleyici


Gabchems Motor İçi Temizleyici, yağ filtresinin engelleyemediği motor içinde birikmiş karbon, kurum ve kirlerin eski yağ ile motordan atılmasını sağlar. Motor yağının depolandığı karter, dolaştığı yağ pompası, yağ emiş haznesi, eksantrik mili yağlama kanalları, turbo yağlama kanalları gibi yağın dolaştığı her yerde dolaşarak yağ tortularını ve çamurlarını temizler. Bu temizlik sonucunda araca konulacak yeni motor yağının tüm sistem içinde rahatça gezinerek korunmasını sağlar. Piston segmanlarının motor içi kirden dolayı sıkışarak sebep olduğu performans kayıplarını giderir. Yakıt tüketimini düzenler ve motorun performansının korunmasını sağlar. Tüm motorlar için tavsiye edilir. Sentetik, yarı sentetik ve yağlarla uyumludur. Motorun sağlıklı çalışmasını sağlar. Yeni yağın kirlenmesini engeller. Yeni yağın performansını artırarak, yağ ve motor ömrünü uzatır.


Ürün KoduGAB2060
  

Gabchems Motor İçi Temizleyici

Motor içinde biriken her türlü toz ve yağ gibi kalıntıların kolay bir şekilde atılmasını sağlayan birçok ürün çeşidi bulunuyor. Bu ürünler arasında Gabchems motor içi temizleyici spreyi bulunmaktadır. Ürün, motor içinde birikmiş her türlü türlerin kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Böylece motorun performansının artmasına yardımcı olan bu sprey sayesinde artık motor içi temizlemek daha kolay hale gelmiştir. Sprey, tüm motorlar için uygundur. Birçok yağlarla uyumlu olan sprey motorun daha iyi çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca kullanılan yağın çalışma performansını artırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede yaşanan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Yakıt Tüketimini Düzenleyen Sprey

Motorların aşırı yağ ve toz gibi kalıntılara maruz kalması yakıt tüketimini azaltmaktadır. Bu yüzden yakıt tüketimini düzenlemek isteyenler için Gabchems motor içi temizleyici spreyi bir numaralı servis bakım ürünleri arasında yer alıyor. Ürün, oldukça kullanışlıdır. Kullanıcısına ve doğaya herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Bu yüzden motor yağlarının sistem içerisinde rahat bir şekilde gezinmesine yardımcı olan ve yakıt tüketimini düzenleyen bu sprey sayesinde artık temizleme işleri kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Güvenilir Temizleyici Spreyi

Motor ömrünü uzatan ve sağlıklı bir şekilde motorların çalışmasına yardımcı olan sprey, kullanıcı dostu bir üründür. Özellikle ürün fiyatı konusunda esnek davranılmıştır. Bu yüzden sprey her bütçeye uygun olduğundan ihtiyaç duyan herkes satın alabilir. Gabchems motor içi temizleyici ürünü sayesinde aracına önem verenler için oldukça güvenilir bir ürün olan motor içi temizleyici spreyi sayesinde artık insanlar farklı bir ürüne ihtiyaç duymadan araçlarının bakımını yapabiliyor. Sprey, araçların diğer parçalarına kesinlikle zarar vermemektedir. Bu yüzden motor içi temizliğini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.