Gabchems Sıvı Gres Spreyi


Gabchems Sıvı Gres Spreyi, çok amaçlı yağlama spreyidir. Şeffaftır. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur. Endüstriyel bir çok alanda, evde ve işyerlerinde yağlama gerektiren tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. 360 derece kullanılabilir. Aşınmayı engeller. Mükemmel pas koruması sağlar. Su geçirmezlik özelliği vardır. Silikon, reçine ve asit içermez. -10°C derece +170°C derece aralığında kullanılabilir .


Ürün KoduGAB2062
  

Gabchems Sıvı Gres Spreyi

Ürün dört farklı parçadan oluşmakta olup ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip bir ürün olarak kullanıma sunuluyor. Dört farklı ürün seçeneği ile satışa sunulan Gabchems Sıvı Gres Spreyi farklı ihtiyaçlara yanıt verecek ürün özelliğine sahiptir. Koruyucu Özelliğe Sahiptir Metal makine parçalarını yağlamak için kullanılan Gabchems Sıvı Gres Spreyi içerisinde kesinlikle silikon ve asit içermez. Uygulama alanları oldukça geniş olup dişli çarklarında kullanılabildiği gibi yönlendirme çubuklarında ve kapı menteşelerinin de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen koruyucu özelliklere sahip olup aşınma ve yapışmayı önleyici özelliğe sahiptir. Uygulama yapılırken bazı detaylara dikkat etmekte fayda vardır. Uygulama yapacağınız cismi 10 derece hava nemi ise % 60 ortamında bulundurarak kullanmanız uygun olacaktır.

Gabchems Sıvı Gres Spreyi Çeşitleri

Balata temizleyici olarak da kullanabileceğiniz Gabchems Sıvı Gres Spreyi Çeşitleri mevcut olup fren disk ve parçaların akşamlarımı çok daha kolay bir şekilde temizlemeniz de yardımcı olur. Tamir-bakım gibi çeşitli amaçlar için kullanabileceğiniz Gabchems Sıvı Gres Spreyi son derece etkin ve başarılı bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Kullanıldığında tamamen güven verici bir bakım sağlayarak kullanımı kolaylaştırmakta ve güven almanıza yardımcı olacak bir bakım sağlamaktadır. Paslanmayı Önler Ve Yüksek Performans Sunar Bir diğer ürün özelliği ise kayganlaştırıcı ve koruyucu bir yüzey oluşturarak paslanmaya karşı %100 koruyucu özelliğe sahip olmasıdır. Kullanıldığı yüzeylerde tamamen paslanmaya karşı koruyucu özelliği olması ürünün kullanımının önemi arttırmaktadır. Yapışma ve paslanmayı önleyerek sağlıklı kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olur.

Gabchems Sıvı Gres Spreyi Fiyatı

Mevcut pasların yok edilerek maksimum çalışma ortamı oluşturur. Yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden oluşan pasları temizlemenize yardımcı olur. Birçok alanda kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Denizcilik, otomotiv, kimyasal uygulamalar, taş ocakları ve kağıt imalatçıları gibi birçok sektörde kullanılabilir. Sizde Gabchems Sıvı Gres Spreyi fiyatı seçenekleri sahip olabilirsiniz.