Wax ve Katran Çözücüler

Araç sahipleri için en zorlu temizlik işleri arasında araçlarda biriken zift, katran veya ağır kimyasal maddelerin temizlenmesi işidir. Bu yüzden zorlu bir süreç olan temizlik işleri araç sahiplerinin işini zorlaştırmıştır. Bu durumun önüne geçmek ve araçlarda biriken her türlü atık maddelerin temizlenmesi için Wax ve Katran Çözücüler profesyonel hizmet sunarak tüm atık maddelerin kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Su veya solvent bazlı çözücü olarak piyasada yer alan bu ürünler, araçta uygulandığı her yerde etkili sonuçlar göstermektedir. En iyi performansı gösteren ürünlerimiz 20 kg, 5 kg veya 500 ml şeklinde satışa sunuluyor.

GÜVENİLİR TEMİZLİK ÜRÜNÜ

Araç sahiplerinin işini kolaylaştıran ve biriken atıkların hızlı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan Hijyen Ürünleri içeriğinde sağlığa zarar verecek ağır kimyasal madde bulundurmamaktadır. Bu ürünleri güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz ve araçlarınızdaki her türlü atıkları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Güçlü ve etkili özellikleri sayesinde tüm kirleri anında söküp atan bu ürünler, doğaya herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Özellikle zor bir şekilde araçlardan çıkan katran ve benzeri kir tabakaları için birebir olan bu ürünler, araç temizliğine önem verenler için bir numaralı araç temizlik ürünleri arasında yer almaktadır.

YÜKSEK PERFORMANS ÖZELLİĞİ

Hızlı temizleme özelliği sayesinde katran ve benzeri kir tabakalarının kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olan Wax ve Katran Çözücüler yüksek performans özelliğine sahiptirler. Ayrıca, ürün fiyatları da oldukça idealdir. Kalıcı çözümler sunarak araçlardaki kir tabakalarının her yerden temizlenmesine yardımcı olan ürünler sayesinde artık aracının değerini bilenler bu ürünleri tercih etmektedir.