Okul Dezenfeksiyonu

Okul Dezenfeksiyonu

Okul Dezenfeksiyonu

Okulların her zaman temiz olması gerekir. Okullarda çok fazla kişi olduğu için ve genellikle bağışıklık sistemleri yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar bulunduğundan dolayı mutlaka okulların dezenfeksiyon işlemlerinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Okul Dezenfeksiyonu noktasında ise gerçekten dezenfekte işlemlerinin sorunsuz şekilde yerine getirilebilmesi adına sizlere bu imkanı sunan firmalara özen göstermeniz gerekir. Dezenfeksiyon işlemleri için firma seçimlerinizi mutlaka en doğru şekilde hizmet vermekte olan firmalar arasından seçerek yerine getirmeniz gerekir.

OKUL DEZENFEKSİYON FİRMALARI

Belirtmiş olduğumuz gibi okulların dezenfeksiyon işlemleri yapılacağı sırada, dezenfeksiyon uygulamaları yapan firmalar arasından en doğru ve sorunsuz şekilde hizmet vermekte olan firmaları seçmeniz gerekmektedir. Firma seçimlerinizi yerine getireceğiniz sırada firmanın profesyonel olmasına dikkat ettiğiniz gibi dezenfeksiyon işlemlerinde de deneyimli olmasına özen göstermeniz gerekir. Okul Dezenfeksiyonu sırasında sizlere en kaliteli ve standartlara uygun şekilde hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bu noktada hizmetlerimizi sunarken en son teknoloji kullanılarak en profesyonel ürün ve cihazlarla hizmet veriyoruz. Bu yüzden hizmet almış olduğunuz sırada okullarınız en ince ayrıntısına kadar dezenfekte edilebilmektedir.

Okul Dezenfeksiyon İşlemleri Fiyatlar Hakkında?

Okulların dezenfeksiyonu işlemlerinde firma seçerken ücretlere de dikkat etmeniz gerekir. Ücretler okulların bütçesinden karşılanmakta olduğu için insanlar tercihlerini yapacakları sırada kendilerine hem kaliteli şekilde hizmet veren hem de uygun fiyatlı hizmet veren firmaları tercih etme yoluna gitmektedir. Okul Dezenfeksiyonu hizmetimizi sizlere sunduğumuz sırada çok özenli bir şekilde sunarken aynı zaman fiyatlar bakımından da sizleri yormayacak seviyede sunmaya özellikle dikkat ediyoruz. Bu yüzden hizmetlerinizi sorunsuz şekilde alırsınız ve bu noktada bir problem yaşatılmadığını görebilirsiniz.

Okul Dezenfeksiyonu

OKUL DEZENFEKSİYONU

Çocuklar en kıymetli varlıklarımız ve onların sağlığı da aileler için oldukça önemli. Zaman zaman virüslere bağlı hastalıkların arttığı dönemlerde çocuklarımızın hasta olması moral bozukluğuna da neden olmaktadır. Bağışıklık yapıları henüz yeterince gelişmediği için çocuklarımızın virüslere yakalanma riski yetişkinlere oranla daha fazladır. Aynı zamanda yeterince iyi beslenmedikleri ve her gıdadan bolca yemedikleri için hastalıkların iyileşme süreleri de daha fazla uzamaktadır.

Salgın hastalık dönemlerinde yaşam alanlarımızın temizliği, sağlıklı beslenme ve alınan tedbirler hayati önem taşımaktadır. Sağlık yetkilerinin belirttiği önlemlere dikkat edildiğinde virüslere yakalanma olasılığı oldukça düşmektedir. Deterjanlarla yapılan günlük temizlik virüslerin yayılmasında yeterli bir tedbir değildir. Kesin çözüm sağlamak için nano gümüş iyon teknolojisi ile Okul Dezenfeksiyonu sağlamak olacaktır. Bu teknoloji ile yüzeylere verilen nano iyonları yüzeyleri kaplayarak virüs, bakteri ve mantar gibi zararlı patojenlerin içeriden yok edilmesini ve yüzeye yapışmasını engeller. Böylece virüsler yüzeylere tutunamayarak yaşamlarını sürdüremezler.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edilen yüzeyler uzun süreli olarak koruma altına girmiş olacaktır. Böylece virüslerin çoğalmasının önüne geçilerek kontrol altına alınır ve çocuklarımızın hasta olmalarını engellemektedirler. Bu işlemdeki amaç okuldaki yüzeyleri ameliyathane hijyenine eşdeğer ölçüye ulaştırmaktır.

Okul Dezenfeksiyonu sağlandığında çocukların kalabalık okul ortamlarında binlerce çocuktan gelen virüslerin evlerimize ve araçlarımıza yayılmasının da önüne geçilmiş olur.

Dezenfeksiyon işlemleri öncesi ve sonrası zararlı patojen ölçümü yapıyoruz. Bu ölçümler eğer ilgili kurum isterse bizim yerimize, dışarıdan başka bir kuruluşa da yaptırabilir. Böylece dezenfeksiyon işlemi öncesi zararlı patojen sayısı ile işlem sonrası patojen sayısı daha net bir şekilde görülebiliyor.

Nano gümüş iyon teknolojisi, gümüşün iyonları sayesinde uygulama yapılan yüzeylerin uzun süreli antibakteriyel özelliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Özel teknolojisi ile bakterileri kendine çeker ve bakterileri içeriden yok eder. Soğuk sisleme yöntemi uygulanarak tüm yüzeyler kaplanır ve virüs, bakteri ve mikroorganizmaların yüzeye tutunmasını engellemektedir. Bu uygulama hayvanlara ve doğaya zarar vermemektedir. Ayrıca, hiçbir alerjen etkisi yoktur. İşlemin kokusu yoktur. Kimyasal içeriğin olmaması da sağlık açısından önemli bir özelliktir. Herhangi bir leke ve iz oluşturmaz. Okullarda güvenle kullanılarak uygulanabilmektedir

Okul Dezenfeksiyonu

Çocuklar en kıymetli varlıklarımız ve onların sağlığı da aileler için oldukça önemli. Zaman zaman virüslere bağlı hastalıkların arttığı dönemlerde çocuklarımızın hasta olması sağlık harcamalarımızın artmasına aynı zamanda moral bozukluğuna da neden olmaktadır. Bağışıklık yapıları henüz yeterince gelişmediği için çocuklarımızın virüslere yakalanma riski yetişkinlere oranla daha fazladır. Aynı zamanda yeterince iyi beslenmedikleri ve her gıdadan bolca yemedikleri için hastalıkların iyileşme süreleri de daha fazla uzamaktadır.

Salgın hastalık dönemlerinde yaşam alanlarımızın temizliği, sağlıklı beslenme ve alınan tedbirler hayati önem taşımaktadır. Sağlık yetkilerinin belirttiği önlemlere dikkat edildiğinde virüslere yakalanma olasılığı oldukça düşmektedir. Deterjanlarla yapılan günlük temizlik virüslerin yayılmasında yeterli bir tedbir değildir. Kesin çözüm sağlamak için nano gümüş iyon teknolojisi ile Okul Dezenfeksiyonu sağlamak olacaktır. Bu teknoloji ile yüzeylere verilen nano iyonları yüzeyleri kaplayarak virüslerin içerisinde yok olmasını ve üzerine yapışmasını engeller. Böylece virüsler yüzeylere tutunamayarak yaşamlarını sürdüremezler.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edilen yüzeyler uzun süreli olarak koruma altına girmiş olacaktır. Böylece virüslerin çoğalmasının önüne geçilerek baskı altına alınır ve çocuklarımızın hasta olmalarını engellemektedirler. Bu işlemdeki amaç okuldaki yüzeyleri ameliyathane hijyenine eşdeğer ölçüye ulaştırmaktır.

Okul Dezenfeksiyonu sağlandığında çocukların kalabalık okul ortamlarında binlerce çocuktan gelen virüslerin evlerimize ve araçlarımıza yayılmasının da önüne geçilmiş olur.

Bu işlemden önce ve sonra risk analizi yapıyoruz. Böylece işlem öncesi durum ile sonrasında ne aşamada olduğunun tespiti sağlanmış olur. İşlem bittiğinde okul adına özel veli bilgilendirme mailleri ulaştırılmaktadır.

Nano gümüş iyon teknolojisiyle gümüşün iyonlaşması yüzeylerin uzun süren bir antibakteriyel korunmasını sağlamaktadır. Antiviral etkenlik sağlayarak bakterileri kendine çeker ve içerisinde tamamen yok eder. Soğuk sisleme sitemi uygulanarak tün yüzeyler kaplanır ve virüs, bakteri ve mikroorganizmaların tutunmasını engellemektedir. Bu uygulama hayvanlara zarar vermemektedir. İşlemin kokusu yoktur. Bu nedenle işlem sonrasında alerjik sorunu olanlara zarar vermez. Kimyasal içeriğin olmaması da sağlık açısından önemli bir özelliktir. Herhangi bir leke ve iz oluşturmaz. Okullarda güvenle kullanılarak uygulanabilmektedir.