Otomobil Dezenfeksiyonu

Otomobil Dezenfeksiyonu

 

Otomobil Dezenfeksiyonu

Otomobilleriniz sizin için çok özeldir. Bu noktada otomobiliniz her zaman temiz olması gerektiği gibi aynı zamanda otomobilinizi kullandığınız evrede sağlığınız ile ilgili bir sorun yaşamama adına otomobilinizi belli aralıklarla içerisinde dezenfekte ettirmeniz gerekmektedir. Eğer otomobilinizi dezenfekte ettirmediğiniz takdirde sağlık açısından çeşitli sorunlara neden olabilir.  Otomobil Dezenfeksiyon ürünleri yaptırdığınız zaman, otomobiliniz ilk aldığınız günden bile daha da hijyenik olacağından emin olabilirsiniz. Bu sayede otomobilinizden bir hastalık kapma riskiniz de neredeyse yok olur.

OTOMOBİL DEZENFEKSİYONU ÇEŞİTLERİ

Otomobilini temizletmek ve dezenfeksiyon işlemlerini yerine getirmek isteyen kişiler bu noktada bir firma tercih edecekleri zaman detaylı bir şekilde araştırması gerekmektedir. Çünkü bazı firmalar dezenfeksiyon işlemlerini yeterince yerine getirmedikleri için sorunlar çıkabiliyor. Otomobil Dezenfeksiyonu yaptırmak isteyen kişiler bu noktada en iyi hizmeti alabilmek için firmamızla iletişime geçebilmektedir. Firmamız sizlere her zaman en iyi şekilde dezenfeksiyon hizmetleri vereceğinden, ayrıca araç temizliği konusunda da hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Otomobilinizde bu noktalarda hiçbir problem olmayacağı gibi aynı zamanda otomobilinizin görünümünün de ne kadar temiz olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanı sıra otomobiliniz en ince ayrıntısına kadar temizlenebilmektedir.

Otomobil Dezenfeksiyonu Fiyatı

Otomobilinizin dezenfeksiyon işlemlerini yerine getirmeniz noktasında nasıl ücretler sunulduğunu da bir kullanıcı olarak merak edersiniz. Dezenfeksiyon işlemleri için bütçe ayarlamasında sunulan fiyatlar çok büyük bir önem arz etmektedir. Otomobil Dezenfeksiyonu fiyatları incelenmiş olduğu evrede fiyat araştırması gibi durumlarda her zaman en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekte olduğumuzu görebilirsiniz. Fiyat bakımından diğer firmalara göre daha uygun ücretlerle hizmet vermekte olduğumuz gibi sunmuş olduğumuz hizmetler ise sizlere profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

Otomobil Dezenfeksiyonu

OTOMOBİL DEZENFEKSİYONU

Otomobillerimiz dış ortamlarla birebir en çok temasta olduğumuz yerlerdir. Ellerimizin birçok yerle temasının ardından araç iç takımlarının ve özellikle direksiyonun ellenmesiyle dışarıdaki virüs, bakteri ve zararlı mikroorganizmalar bizlere taşınmaktadır. Bu nedenle Otomobil Dezenfeksiyonu hayati önem taşımaktadır.

Evlerimizde dışardan geldiğimiz kıyafetler kapı önünde çıkarılır, önce balkonda havalandırılır ve sonra yıkanarak dezenfekte edilebilir. Bizlerde ellerimizi ve yüzümüzü yıkadığımızda yeterli izolasyonu sağlamış oluruz. Fakat araçlarımızda dışarıdan geldiğimiz kıyafetlerle oturarak ve araç iç aksamına dokunarak virüslerle direk temasını sağlamış oluruz. Her ne kadar düzenli havalandırsak da hemen hemen her gün kullandığımız araçlarımız büyük risk oluşturmaktadır. Özellikle araç klimaları virüs ve bakteri yayılımında etkili olan sistemlerdir.

Araç dezenfeksiyonu yapılması için ise ailemizin ve çocuklarımızın sağlığı açısından kimyasal içeriği olmayan yöntemler uygulanması gerekmektedir. Temizlik sırasında kullanılan kokulu maddeler ise sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Üstelik Otomobil Dezenfeksiyonu esnasında kullanılan kalitesiz kimyasalların kanserojen etkisi bulunmaktadır. Bu kimyasallar temasla veya solunum yoluyla vücudumuza yerleşir ve zararlı etki oluştururlar.

Otomobil Dezenfeksiyonu nano gümüş iyon teknolojisiyle yapılmaktadır. ULV sisleme sistemi kullanılarak aracınızın bütün iç aksamlarına uygulanmaktadır. Öncelikle araç camları kapatılır, sisleme buharının çökmesi için beklemeye alınır. Daha sonra klimanın havalandırması aktif edilir. Bu şekilde birkaç dakika beklenir. İşlem bitiminde aracın komple havalandırılması sağlanmaktadır. Bu işlemler sonrasında herhangi bir kalıntı ve leke olmadığı için aracın tekrar silinmesi veya temizlenmesi gerekmez.

 

Ürünümüzde kullanılan nano teknoloji mikroorganizmaları kendisine çekerek yok olmasını sağlar, ayrıca bakterilere de karşı etkili bir ürün olduğundan bakterilerin yaymış olduğu kötü kokulara da son vererek ortamdaki kötü kokuları da yok eder. İşlem esnasında kimyasal kullanılmaz böylece alerjen ve kanserojen etki bırakmaz. Bakterilerin klima filtreleri aracılığıyla çoğalmasını ve bulaşmasını engeller. Yapılan işlem kokusuzdur ve işlem sonrası rahatsız edici bir koku bırakmaz. Gabchems Nano Gümüş Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

Otomobil Dezenfeksiyonu

Otomobillerimiz dış ortamlarla birebir en çok temasta olduğumuz yerlerdir. Ellerimizin birçok yerle temasının ardından araç iç takımlarının ve özellikle direksiyonun ellenmesiyle dışarıdaki virüs, bakteri ve zararlı mikroorganizmalar bizlere taşınmaktadır. Bu nedenle Otomobil Dezenfeksiyonu hayati önem taşımaktadır.

Evlerimizde dışardan geldiğimiz kıyafetler kapı önünde çıkarılır, önce balkonda havalandırılır ve sonra yıkanarak dezenfekte edilebilir. Bizlerde ellerimizi ve yüzümüzü yıkadığımızda yeterli izolasyonu sağlamış oluruz. Fakat araçlarımızda dışarıdan geldiğimiz kıyafetlerle oturarak ve araç iç aksamına dokunarak virüslerle direk temasını sağlamış oluruz. Her ne kadar düzenli havalandırsak da hemen hemen her gün kullandığımız araçlarımız büyük risk oluşturmaktadır. Özellikle araç klimaları virüs yayılımında etkili olan sistemlerdir.

Araç dezenfeksiyonu yapılması için ise ailemizin ve çocuklarımızın sağlığı açısından kimyasal içeriği olmayan yöntemler uygulanması gerekmektedir. Temizlik sırasında kullanılan kokulu maddeler ise sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Üstelik Otomobil Dezenfeksiyonu esnasında kullanılan kalitesiz kimyasalların kanserojen etkisi bulunmaktadır. Bu kimyasallar temasla veya solunum yoluyla vücuduma yerleşir ve zararlı etki oluştururlar.

Otomobil Dezenfeksiyonu nano gümüş iyon teknolojisiyle yapılmaktadır. Ulv sisleme sistemi kullanılarak aracınızın bütün iç aksamlarına uygulanmaktadır. Öncelikle araç camları kapatılır, sisleme buharının çökmesi için beklemeye alınır. Daha sonra klimanın havalandırması aktif edilir. Bu şekilde birkaç dakika beklenir. İşlem bitiminde aracın komple havalandırılması sağlanmaktadır. Bu işlemler sonrasında herhangi bir kalıntı ve leke olmadığı için tekrar silinmesi ve temizlenmesi gerekmez.

 

Nano teknoloji ile mikroorganizmalar ve virüsler içine çekerek yok olmasını sağlar. Sigara, ter ve küf gibi olumsuz kokuların yok olmasını sağlar. Döşeme içlerine sinen konuların dahi yok olmasını sağlamakatadır. İşlem esnasında kimyasal kullanılmaz böylece alerjen ve kanserojen etki bırakmaz. Bakterilerin klima filtreleri aracılığıyla çoğalmasını ve bulaşmasını engeller. Yapılan işlem kokusuzdur ve işlem sonrası rahatsız edici bir koku bırakmaz. Bu işlem Sağlık Bakanlığından onaylıdır.